Kızlık zarını nasıl görebilirim ?

Kızlık zarını nasıl görebilirim, hangi pozisyonlarda kızlık zarı daha iyi görünür, kızlık zarı nasıldır, ayna üzerine çömelerek kızlık zarımı kontrol edebilirmiyim, evde kızlık zarı muayenesi nasıl olur, kızlık zarını nasıl yırtabilirim, kızlık zarında kaç delik olmalıdır, kızlıok zarında çentik olması gerdekte kanamaya engel olur mu, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardır ? diyerek kendinizi üzmeyin, bu yazı tüm karanlık noktalarınızı aydınlatıyor, kızlık zarının tüm detaları için okumaya devam ediniz, ama okumak sıkıcı ise İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayarak bana ulaşın, kızlık zarını nasıl göreceğinizi size ben anlatayım, yada kızlık zarı dikimi hakkında bilmek istediklerinize anlaşılır cevaplar vereyim, ayrıca WhatsApp  hattımızdanda yazabilir, kızlık zarının tüm detaylarını sorabilir, kızlık zarı dikimi fiyat listesinin en güncel halini indirebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ( hymenoplasty )

Bakreiliği diktirmek, tamir ettirmek, onarmak, yeni kızlık zarı yaptırmak, kalıcı diktirmek, geçici diktirmek gibi kelimeler genital estetik ameliyatlarda en fazla konuşulanlar arasında, ihtiyaç olmasa bu sayfalara bakmazdınız bile ama iş başa düşünce araştırmak gerekiyor ve buradasınız işte, utanacak birşey yok. Zar diktirme ameliyatlarında en fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih edilir, acaba nede ? sonsuz süreli olmasından kaynaklanır, sonsuz derken cinsel ilişkiye girene kadar olarak düzeltelim, günlerden birgün ilişkiye girdiğinizde kızlık zarı yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar, bekaret bozulur.
Geçici kızlık zarı dikimi daha basit bir uygulaması olan ama zaman limitli bir ameliyattır, 1 hafta veya tercihan 2 hafta içinde cinsel ilişkiye girmezseniz yapılan ameliyatın etkisi ortadan kalkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kalıcı kızlık zarı dikimi geçicilere göre daha pahalıdır, ama herkesin ulaşabileceği rakamlarıda pek aşmaz, WhatsApp den güncel kızlık zarı dikimi fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Vajina daraltma veya labioplasti ( dudak küçültme ) ile birlikte yapılırsa fiyat dahada artar. Geçici kızlık zarı dikimi ücreti ise en ucuz olandır.

Kızlık zarına aynayla nasıl bakılır ?

Vajina girişi, büyük dudaklar, küçük dudaklar ve kızlık zarı her bayanda farklı şekilde olacağı için kendiniz bir ayna yardımı ile çömelme pozisyonunda kızlık zarınızı gözlemlerseniz beklediğiniz gibi bir görüntü ile karşılaşmayabilirsiniz, resimlerdeki temsili kızlık zarına hiç benzemiyor olabilir, hatta neresi kızlık zarı diye soru işaretleri bile kalabilir. En iyisi jinekoloğun yapacağı kızlık zarı muayenesidir.

Kızlık zarını kendimiz kontrol edebilirmiyiz ?

Birçok hasta bir aynayı yere koyarak üzerine çömelip kızlık zarını kontrol etmeye çalışıyor, bu pozisyonda hafif ıkınırsanız kızlık zarı ön plana kadar çıkacaktır, labiumlarınız yani küçük dudaklarınız fazla büyük ise onları yanlara doğru çekmeniz gerekecek.

Kızlık zarına ıkınarak bakmak

Yukarıda bahsettiğim posizyonda kızlık zarına ıkınarak bakmak mümkün olacaktır, ama her bayanda kızlık zarı ıkınınca çıkacak diye birşey yok unutmayın.

Bozulmuş ve bozulmamış kızlık zarı şekilleri

Kızlık zarım bozuldumu kaygısı ile ayna yardımı veya cep telefonu kamerası ile aldıkları kendi kızlık zarı resimlerini internette buldukları bozulmuş ve bozulmamış kızlık zarı görünümleri ile karşılaştıran çok bayan oluyor, kızlık zarı çeşitleri herkeste farklı olabileceği için aradaki farkı kendinizin anlaması zor olabilir.

Kizlik zarina aynayla bakmak

Genellikle yere konulan aynanın üzerine bacaklar açıp pozisyonda çömelerek veya sırtı üstü yatar pozisyonda bacakları açarak araya ayna tutmak sureti ile kızlık zarınızı kendi kendinize kontrol edebilirsiniz.

Kızlık zarına kendimiz nasıl bakabiliriz

Yukarıdaki teknikleri kullanarak kızlık zarınıza kendiniz bakabilirsiniz, ama bu metodlar kızlık zarınızın bozulup bozulmadığı konusunda size kesin bilgiler vermeyi garantilemez, sonuçta bekaret sizin için önemli ise mutlaka bir jinekoloğa bekaret testi yaptırmalısınız.

Kızlık zarı ayna ile görülebilir mi ?

Eğer labia minoralar yani küçük dudaklar fazla iri değilse çömelme pozisyonunda ıkınma ile birlikte ayna ile görünebilir, ama bazı bayanlarda vajina girişi farklı yapıya sahip olabilir ve kızlık zarınızı göremeyebilirsiniz.

Kızlık zarı ıkınınca açılır mı ?

Kızlık zarının ortasında genellikle tek bir delik vardır ( hymen annuale ) ıkınma durumlarında ve adet dönemlerinde bu delikte hafif büyüme olabilir ama penisin geçişine izin verecek boyutlara çıkmaz.
.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Kızlık zarından ne kadar kan gelir ?

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.