Kızlık zarının yırtılması

Genellikle evliliğin ilk gecesi olarak planlanan kızlık zarının yırtılması olayı bazı durumlarda beklenmedik bir zamanda ortaya çıkabilir, evlilik öncesi flört döneminde cinsel birleşme olmaksızın gerçekleşen yakınlaşmalarda kızlık zarının yırtıldığı görülürmü, kızlık zarı yırtıldıktan sonra mutlaka kan gelir mi, kızlık zarı kanamasa bile yırtılmış olabilir mi, yırtılan kızlık zarı kendiğinden iyileşir mi, kızlık zarı üzerindeki çentiklenmeler yırtık sayılır mı, kısmi yırtılmış kızlık zarı gerdek gecesinde kanar mı, dikilmiş kızlık zarı yırtıldığı zaman ne kadar kan gelir gibi sorularınızı aşağıdaki linke tıklayarak yorum şeklinde direkt olarak bana yollayabilirsiniz, takma isim kullanmanızda bir sakınca yoktur, hatta email girmesenizde olur, tüm soru ve yorumlar cep telefonu ekranıma düşüyor ve birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum.

Kızlık zarının patlaması yada yırtılması dediğimiz gibi çoğunlukla gerdek gecesinde gerçekleşmekle birlikte günümüzde bir evlilik planı bile olmadan husule gelebiliyor, facebook veya benzer ortamlarda tanışan kişiler cinselliği evlilik öncesi deneyimleyebiliyor, bazılarıda bekaret bozulmasın diye sadece sürtünme yolu ile yakınlaşma yaşasalar bile kızlık zarının konumu vajinanın en dışında olduğu gerçeği bilinmediği için bekaret yırtılması ile sonuçlanabiliyor. Bazı vakalarda kızlık zarı çentiklenmesi veya vajina duvarına ulaşmayan kısmi yırtıklarda olsa ileride gerdek gecesinde mevcut açıklıktan geçen penis yerni bir kızlık zarı kanamasına yol açamamaktadır, bu durumda kızlık zarının az veya çok yırtılması yine aynı sonucu doğurmaktadır.

Ama üzülmeyin yırtılmış bir kızlık zarını aradan yıllar bile geçmiş olsa himenoplasti ameliyatı ile tamir etmemiz ve yeniden bekaret sağlayarak gerdek gecesinde olması beklenen kızlık zarı kanamasını garanti altına almak mümkündür, bu konudaki maliyetlerimi merak ettiniz ? İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için  dan telefonla ulaşabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı genelde kan gelir şeklindedir, kızlık zarı nasıl anlaşılır resimli anlatım önceki yazılarıma olacak, kızlık zarı kolay bozulur mu sorusunun yanıtı evettir, kızlık zarı hemen bozulur mu ? genelde ilk girişte bozulur, kızlık zarı sürtünmeyle bozulur mu  derseniz evet derim, kızlık zarı parmakla bozulur mu sıklıkla bozulur, kizlik zari nasil görünür, vajina dokusu ile aynı renktir, genelde ortada delik vardır, kızlık zarı ne kadar derinde dış ortamdan 2 cm kadar içeridedir.
.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Kızlık zarını nasıl görebilirim ?

Kızlık zarının bozulması nasıl anlaşılır ?

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.