Kızlık zarının bozulması nasıl anlaşılır ?

Bazen herşey beklediğiniz gibi gitmeyebilir, cinsel organ girişi olmadan sürtünme, mastürbasyon, parmak sokma gibi durumlarda kızlık zarı kanı gelebilir, yada tam birleşme olmasına rağmen kan gelmeyebilir, bu karmaşık durumların içinden çıkabilmek için kızlık zarının bozulması nasıl anlaşılır sorusuna cevap ararsınız. Bekaretinizin bozulup bozulmadığını netleştirmenin tek yolu tahmin edeceğiniz gibi kızlık zarı muayenesinden geçer, ama muayeneneye gelmeden öncede ihtimalleri değerlendirmek isterseniz okumaya devam edin. Kızlık zarınız vajina girişinde küçük dudakların hemen altında dış ortamdan 1 cm kadar içiridedir, dolayısı ile vajinaya giriş olmadanda zarar görebilir, bakireliğinizin bozulmuş olabileceğini yüksek ihtimal haline getirecek 2 belirtinin gözlemlenmesi gerekir, ilk önce bir eylem gerekir, vajinaya kısmen veya tamamen organ, parmak, cisim sokmak, vajinaya hiç bir şey sokmadan sürtünme, mastürbasyon gibi yatay haraketler mutlaka hikayenizde vardır. İkinci önemli gözlemde lekelenme, bir damla veya çok daha fazla miktarda vajinal kanama ortaya çıkmasıdır. Eylem ve kanama varsa kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali %80 lere çıkar, eylem var ama kanama yoksa durum ancak muayenede netleşir, bu arada vajinaya tam veya kısmi girişlerde kanama olamasa bile bekaretin bozulma ihtimali çok yüksektir. Bu kısma kadar durumunuza hala bir açıklık getiremediyseniz İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilir veya  üzerinden bana yazarak bilgi alabilirsiniz. Bu arada lüften kızlık zarınızın resmini çekip bize göndermeyin, yasal olmadığı için tüm resimleri indirmeden siliyorum, zaten resim üzerinden hiçbir doktor kızlık zarınızın yırtılıp yırtılmadığını söyleyemez, kesinleştirmek için kızlık testi yapmak gerekir. Durun hemen panik yapmayın kızlık zarınız bozulmuş olsa bile himenoplasti yani kızlık zarı dikimi yaparak sizi yeniden bakire hale getirebiliriz, evlendiğinizdede kızlık zarı kanamasını büyük oranda güvence altına almış olursunuz. Arayın konuşalım.

Kızlık zarının bozulmuş hali ile bakire hali arasındaki farkı ancak bir jinekolog ayırd edebilir, kızlık zarının bozulmasının belirtileri arasında en önemlisi kızlık zarı kanamasıdır, kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar diye soranlar bir önceki makalemi dikkatli okusun, kızlık zarının patladığını nasıl anlarsın merak edenler için ilk paragrafta bilgi var, kızlık nasıl bozulur nasıl anlaşılır için www.kizlikzaribozulma.com diye bir sayfa var, bu arada kızlık zarı nasıldır gibi sorular içinde www.kizlikzaricesitleri.com adresinde yazılarım mevcut, kızlık zarı yırtılma belirtileri arasında kanama tek önemli bulgudur, acı hissetmek şart değildir, kızlık zarı yırtıldıktan sonra belirtiler pek belirleyici sayılmaz.

Kızlık zarından ne kadar kan gelir ?

Bekaret zarınız bozulduğunda kan gelip gelmeyeceği, gelecekse ne kadar miktarda olacağı konusunda geniş bilgi için kızlık zarından ne kadar kan gelir başlıklı makalemi okuyun.

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Bakire bayanla ilk cinsel ilişkiye giren erkeklerin bakireliğin bozulmasını hissedip hissedemeyeceği konusuna açıklık getirmek için kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar konulu yazıma göz gezdiriniz.

Kızlık zarı ne kadar kanar ?

Karşı cinsle yakınlaşmalarda bekaretin bozulması durumlarında kan gelirse bunun kızlık zarında  gelip gelmediği ve miktarıyla ilgili detaylar için kızlık zarı ne kadar kanar başlıklı anlatımımı inceleyin.

Kızlık zarı nedir ?

Hymen yada bekaret zarı hakkında ansiklopedik bilgi almak için kızlık zarı nedir konulu yazımı okuyun.

Kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatları hakkında bilgi almak kalıcı flep yöntemi, geçici zar dikimi ve vajina daraltmalı kalıcı zar gibi opsiyonaları ayırd etmek için kızlık zarı dikimi başlıklı makalemi inceleyin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Temmuz 2020 yaz döneminde İstanbul Avrupa yakasında bekaret onarım ameliyat maliyetlerini öğrenmek için kızlık zarı dikimi fiyatı konulu anlatımımı inceleyin  telefonla arayın konuşalım veya WhatsApp  üzerinden yazın güncel fiyat listesi yollayalım. Sitede fiyat yazmıyoruz ama iletişim kurduğunuzda bilgi veriyoruz. Konuyu açmaya utanıyorsanız sadece fiyat listesi demeniz yeterli.Kızlık zarının bozulması nasıl anlaşılır konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü ) .

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Kızlık zarını nasıl görebilirim ?

Kızlık zarından ne kadar kan gelir ?

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.