Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yada himenoplasti ameliyatları hakkında geniş bilgileri veriyoruz , ayrıca kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı ne zaman kanar , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı bozulması ile kızlık zarı zedelenmesi arasında ne fark vardır , kızlık zarı kanı ne renktir , kızlık zarı nerededir , vajina daraltma ameliyatı ve labioplasti operasyonları kızlık zarı dikimi ile birlikte yapılabilir mi , sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu , kızlık zarı bozulmadna hamile kalınabilir mi , kürtaj fiyatları kaç paradır , flep yöntemi kaç sene dayanır , geçici kızlık zarı dikimi sonrası hemen ilişkiye girilebilir mi ? gibi aklınıza gelen veya gelmeyen birçok konudan bahsediyoruz. Kızlık zarı ile ilgili başka sorularınızda varsa bizi telefonla ne zaman isterseniz arayabilirsiniz , hatlarımız gece gündüz aktiftir , herşey gizli kalacaktır merak etmeyin , ayrıca WhatsApp üzerindende yazabilirsiniz , hastalardan vakit buldukça cevap veriyorum. Aşağıda hymen ile alakalı önemli konuları başlıklar altında topladım dikkatle okuyunuz.


Kızlık zarı dikimi

Hymenoplasty operasyonları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede jinekoloji branşında önemli bir yer tutmaktadır , bekaret sadece islam ülkelerine özgü bir namus kavramı değil tüm toplumlarda sadelik ve saflık timsali olarak benimsenmiştir, dolayısı ile ABD den İngiltere'ye kadar , Çin'den Rusya'ya kadar tüm toplumlarda kızlık zarı dikimi yapılmaktadır. Bekaret diktirme ameliyatları konusunda İstanbul , yurtdışındada çok bilinen ve dikim için gelinen bir şehirdir. Bizim ülkemizdede tüm illerde gerek uçak gerekse otobüsle birçok hasta kızlık zarı diktirmek için İstanbul'a gelir ve birçok durumda aynı gün memleketlerine geri dönerler. Kızlık zarı tamiri yada bakireliğe geri dönüş ameliyatı geçici ve kalıcı zar dikimleri olarak 2 farklı grup halinde uygulanır. Geçici kızlık zarı dikimi çok eski bir yöntem olup dayanma süresi günümüzde en fazla 10 gündür, dolayısı ile sonsuz süreli ( kalıcı ) flep yöntemi çıktıktan sonra çok daha az uygulanmaktadır. Kalıcı zar diktirme operasyonları ise kalıcıdır ve cinsel ilişkiye girmek için sınırsız bir zaman kazandırır, ama dikim sonrası ilk 20 gün ilişki yasaktır. Geçici kızlık zarı dikiminde ise aynı gün bile cinsel temasta bulunabilirsiniz , kızlık zarı kanaması gelecektir , 10 günü geçirmeyin. Son 10 yılda kalıcı kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ve labioplasti ameliyatlarınıda yapabiliyoruz, hem daha ekonomik oluyor hemde tek seferde birden fazal sorunu çözmüş oluyoruz. Kızlık zarı dikimi hakkında daha fazla bilgi için ;
www.kizlikzarin.com/2015/05/kzlk-zar-dikimi.html yazımızı inceleyin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da 2020 yılı himenoplasti fiyatları ortalama olarak ....tl civarındadır , ama jinekoloğun bulunduğu semte ve sizin istediğiniz ameliyat çeşidine göre değişir. En popüler ve en çok yapılan bekaret diktirme çeşidi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı herkesin ulaşabileceği ölçülerdedir. Vajina daraltma ameliyatı veya labioplasti ameliyatı ile kombine edilirse zar diktirme ücretleri artacaktır. En ucuz kızlık zarı diktirme fiyatı geçici hymenoplastydir. Kızlık zarı dikiminde güncel fiyatları incelemek için flepkizlikzaridikimi.com blogumuzada bakınız.

Kızlık zarı muayenesi

Halk arasında kızlık testi , bekaret kontrolü gibi isimlerle anılan kızlık zarı muayenesi bir jinekolog tarafınca gerçekleştirilen bakirelik konusunda bir teşhis metodudur. Kızlık zarı muayene edilirken herhangi bir cihaz veya alet kullanılmaz , vajina içine herhangi bir cisim sokulmaz veya vajinal muayene yapılmaz , sadece gözle bakarak teşhis konur, kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye çok soran olduğu için öncelike bunları yazdım , yani emrak etmenize gerek yok , kızlık testi esnasında zarınızın zedelenme veya yırtılma ihtimali yoktur. Kızlık zarı muayenesi hangi durumlarda gerekli olur , sıklık sırasına göre sürtünme şeklinde cinsel akitivite esneasında kan gelmesi , mastürbasyondan parmakla kızlık zarı bozulma şüphesi , tam birleşme olmasına rağmen kan gelmemesi ve vajina girişine denk gelen kazalarda kızlık zarı muayenesine ihtiyaç duyulabilir. Peki kızlık zarı muayenesi size verir ; kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını , zar üzerinde hasar varsa bunun tanımlanmasını, kızlık zarı zedelenmesi varsa derecesini , kızlık zarı çeşidinizi ve en önemlisi bir sonraki gerçek cinsel ilişkide kızlık zarı kanı gelip gelmeyeceğini net olarak verir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücretleri 2015 için yaklaşık ...tl civarıdır.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Yukarıda kızlık zarı muayenesinde bahsettiğim, sürtünme şeklinde ön sevişme ve diğer şüpheli kızlık zarı bozulma durumlarında bayanlar bekaretlerini kaybedip kaybetmedikleri konusunda kesin emin olamayabilirler ve bize kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır diye soru yöneltirler. Kızlık zarı bozulma belirtilerini önem sırasına göre sıralarsak en önemlisi kızlık zarı kanı gelmesidir , birkaç damlada olabilir , 2 gün süren sızıntıda olabilir , kan geldi ise kızlık zarınız büyük ihtimalle bozulmuştır , diğer belirtiler vajina girişinde yanma , vajinada aşağı çekilme hissi , elle kontrol edildiğinde vajinaya kolaylıkla ulaşılabilir olması , vajina girişinde kızlık zarının olmaması gibi bulgulardır. Kızlık zarı az veya çok hasar gördüğünde kendiliğinde iyileşerek cinsel ilişkide kamama fonksiyonunu geri kazanmaz, ancak kızlık zarı dikimi yapılarak eski fiziki ve fonksiyonel özellikeri verilebilir. Kızlık zarının bozulduğunun nasıl anlaşılacağı ile ilgili detayları ;
kizlikzarionarim.wordpress.com/2014/08/30/kizlik-zarinin-bozuldugu-nasil-anlasilir sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kızlık zarı çeşitleri

Bayanlarda birçok farklı görümünde kızlık zarı çeşidi vardır , bunlar arasında en sık rastlananları annüler tip kızlık zarı , yani ortasında büyük tek bir delik olan kızlık zarı şekli , cribrifirm kızlık zarı çeşidinde zar üzerinde elek şeklinde minik delikçikler vardır , septal kızlık zarında ise ortada köprü şeklinde bir septum vardır , lunar hymen hilal şeklindedir , esnek kızlık zarı annüler kızlık zarının bir çeşididir ve ortadaki tek delik abartılı büyüktür , böylece penis adet deliğinden içeri girebilir ve kızlık zarı içten ayrışma tarzında bozulsa bile kanama olmaz. Ayrıca çok nadirende kızlık zarının hiç olmaması durumu görülebilir.
.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Kızlık zarını nasıl görebilirim ?

Kızlık zarından ne kadar kan gelir ?

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.