Kızlık zarı ne kadar kanar ?

Kızlık zarı ne kadar kanar , kızlık zarı kanı ne renktir , kızlık zarı kaç kez kanar , kızlık zarı bozulması ile zedelenmesi arasında ne fark vardır , esnek kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi kaç sene dayanır , geçici kızlık zarı ile aynı gün ilişkiye girilir mi ? giib birçok aklınaza gelen soruların tüm yanıtları bu yazıda mevcut, dikkatli okuyun , yada okurken not alın. Kızlık zarı nedir , ne değildir , ne işe yarar gibi daha temel konularıda kısaca yazalım , aklınızın bir köşesinde kalsın , genel kültür olarak :) Kızlık zarı yada mitolijik adı himen , kadın dış genital organlarının kapısı vazifesindeki vajinanın 2 cm kadar derininde bulunur ve vajina duvarı ile aynı histolojik yapıda olmakla beraber ilginç bir özelliği varıdr , bozulunca veya yırtılınca artık yeniden iyileşmez ve hatta yırtılma yada zedelenme genellikle ilerler ve kızlık zarı büzülme yaparak vajina duvarlarına doğru çekilirek vajinaya penis girişlerini açar , yani artık tabiat sizi cinsel aktiviteye başlamış bir kadın olarak görmeye başlar. Ama üzülmeyin bu kader değil , kızlık zarı dikimi ile eski görünüm ve fonksiyonları geri getirmek mümkün. Özelliklede en teknolojik bekaret dikim yöntemi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda filmi full geri sarmış olursunuz , kızlık zarı dikimi ücreti ve diğer dikim ayrıntıları için www.kizlikzaridikimfiyat.com sayfamızı mutlaka inceleyin, neyse bugun daha çok kızlık zarının bozulma belirtileri ve bekaret kanaması üzerine yoğunlaşalım , kızlık zarınıızn gerçekten bozulduğuna kanaat getirirsek himenoplasti ameliyatlarınıda 2. etapta konuşuruz, acele etmeyin.


Kızlık zarı ne kadar kanar ?

Kızlık zarı kanaması çok ayrıntılı bir şekilde sorulur , ne kadar kanar , ne renktir şeklinde sualler hep gelir. Kızlık zarı kanaması ortalama birkaç dakika sürer ve miktar olarakta 5 cc kadardır , yani bir çorba kaşığı kadar kanamanız olacak. Tabi bu bir kural zannetmeyin , bazılarında birkaç damla bazılarında yarım bardak kızlık zarı kanaması olabiliyor , hatta damara denk gelirse soluğu hastanede bile alabilirsiniz, ama merak etmeyin tehlike açacak boyutta bekaret kanaması olmaz.

Kızlık zarı kanı ne renktir ?

Bekaret zarının bozulması durumunda ne renk bir kan geleceği merak konusu olabilir , bende espri olsun diye fenerbahçeli iseniz sarı lacivert , galatasaraylı iseniz sarı kırmızı akacaktır diyorum :) şaka bir yana bildiğiniz insan kanı sonuçta kırmızıdır , ama adet kanı giib koyu ve pütürlü bir kan değildir , daha parlak kırmızıdır, ayrıca adet kanı kötü kokar , zira bozulmuş nekrotik dokudan kaynaklanır , ama kızlık zarı kanı kötü kokmaz. İstisnalar yok değil bu arada vajinal hijyen kötü ise kızlık zarı kanıda kötü kokar , karıştırmayalım.

Kızlık zarı kaç kez kanar ?

Asırlar öncesinden gelen bie söz vardır , kızlık zarı bir kez kanar , bu hala günümüzde bile geçerlidir , %98 ihtimalle kızlık zarı bir kez kanayacaktır , yani sürtünme ile bilrliktelik , azcık girdi , yarıya kadar girdi gibi kısmi cinsle ilişkiler dahil olmak üzere herhangi bir sebeple kızlık zarı kanaması oluştu ise bir sonraki ilişkide büyük ihtimalle kızlık zarı kanaması olmayacaktır , hatta bu olaydan sonra kızlık zarı muayenesinede girmiş olabilirsiniz , saat 9 hizarı , yada saat 3 hizasında küçük bir yırtılma , yada çentiklenme teşhiside konmuş olabilir , ne olursa olsun kan geldi ise bir sonraki ilişkide kanama ihtimali büyük ölçüde riske girmiş kabul edilir. Kızlık zarı kanaması ile ilgili www.kizlikzarikani.com/2015/03/kzlk-zar-ne-kadar-kanar.html sayfamıza bakın.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarı kanaması , birkaç damla kan gelmesi , sürtünme şeklinde birliktelik , kızlık zarı zedelendimi yoksa bozuldumu derken kafanızda bitmeyen soru işaretleri gün geçtikçe büyür ve uykularınız kaçmaya başlar , sizi rahatlatacak olan tek şey kızlık zarı muayenesi yada diğer adı ile kızlık testidir , yoksa tahminler , olasılıklar sizi hiç bir zaman tam olarak ferahlatmaz. Kızlık zarı muayesi jinekolojide uygulanan en kolay teşhis metodudur , jinekolog sadece göz ile bakarak kızlık zarının bozulup bozulmadığını net olarak size söyler. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları ortalama ...tl civarıdır. Kızlık zarı muayenesi hakkında detaylı bilgi için www.kizlikzarimuayene.com/2015/03/kzlk-zar-muayenesi.html sayfamızı mutlaka inceleyin.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da kızlık zarı dikimi yada himenoplasti ameliyatları eski yıllara göre daha sık yapılır hale geldi , sanıyorum facebook etkisi bu :) Bekaret diktirecekseniz karşınıza 2 farklı metod çıkacaktır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve geçici kızlık zarı dikimi olmak üzere. Hangisi size uygun , acaba hangisini seçmelisiniz ? işiniz çok acil ise yani birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girecekseniz, tek çare geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak diyebilirim , ama cinsel ilişki belirsiz bir zamanda gerçekleşecek ise , aylar , hatta yıllar var ise , en güzeli kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , zira dikimden sonra size sonsuz zaman verir , yıllar sonra bile cinsel ilişki yaşasanız aynı orijinal bir bakirede olduğu gibi kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , ama geçici kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız 10 gün içinde ilişki yaşama zorunluluğu olduğunu unutmayın. Geniş bilgi için www.kizlikzardikimim.com sitemizede bakın.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Himenoplasti fiyatları İstanbul'da 2019 yılı Nisan ayı için yaklaşık olarak ....tl civarı ortalama maliyetleri ile yapılır , kızlık zarı diken doktorlar genellikle daha sofistike yani kompleks dikim operasyonları için daha yüksek ücret isterler. 2019 senesinin revaşta olan ameliyatı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma fiyatları , çift kat flep yöntemi , labioplasti + kızlık zarı dikimi gibi üst düzey diktirme operasyon fiyatları nispeten daha pahalıdır , ama en sık tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı daha makul seviyelerde olup , artık demode olmuş ve özel durumlar harici pek tercih edilmeyen geçici kızlık zarı dikimi ücreti ise en ucuzdur. Güncel rakamlar için arayınız yada www.kizlikzaridikimfiyat.com sitemizi inceleyin.
.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Kızlık zarını nasıl görebilirim ?

Kızlık zarından ne kadar kan gelir ?

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.