Kızlık zarı

Kızlık zarı yani latince adı himen vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan anatomik bir bariyerdir , kadınlarda kızlık zarı cinsel hayat öncesi mikroorganizmaların vajinal kanal boyunca rahim boşluğuna ulaşmasını amaçlar. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi nasıl oluyor , kızlık zarı dikimi fiyatı,  kızlık zarı çeşitleri , esnek kızlık zarı şekli , kızlık zarı kanı rengi yapısı , kızlık zarı nasıl dikiliyor, kızlık zarı bozulma belirtileri, kızlık zarı nasıl bozulur, kızlık zarı nerededir,  kalıcı kızlık zarı flep yöntemi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı bozulma belirtileri , vajina daraltma fiyatları ve labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatları konularına ağırlık veriyoruz. Günümüzde kızlık zarı bayanlarda adeta bir vajinal sayaç gibi görülür , daha önce cinsel ilişkide bulunmuş hanımların kızlık zarı bozulmuş yani yırtık olacağından dolayı bu kanaat yerleşiktir. Geleneksel bekaret beklentisi sadece Türk veya islam toplumuna has bir olgu değil , en gelişmiş batı toplumlarında bile aranmakta olup ilginç bir şekilde gün geçtikçe dahada önem kazanmaktadır.  bildiriyor.Kızlık zarı dikimi

2020 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi talebi nerdeyse kürtaj taleplerini bile sollayıp zirveye oturmuştur. Bunun sebebi Facebook gibi sosyal ortamlarda birçok ilişki alternatifinin hazır bekliyor olması ve kısa süreli ilişkileri kamçılamasıdır. Himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılmaktadır , kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi ve geçici kızlık zarı dikimi olmak üzere. Ama ben size kalıcı kızlık zarı flep yöntemini tavsiye ederim. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık .... TL seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarından başlar. Bu arada kızlık zarı diktirme ücretleri yapılan işlemin çeşidine görede değişebilir ; İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl iken çift kat flep yöntemi yaklaşık .... tl üzerinden işlem görecektir. Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta isterseniz yine .... tl kadar maliyet oluşur , kızlık zarı diktirme + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi şeklinde 3 lü operasyon içinde İstanbul'da .... tl kadar fiyat özemelisiniz. Bu arada geçici kızlık zarı dikimi fiyatıda yaklaşık .... tl civarıdır.
.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ?

Kızlık zarını nasıl görebilirim ?

Kızlık zarından ne kadar kan gelir ?

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.